Výnimočné bývanie
pre výnimočných ľudí

Vždy ste túžili po výnimočnom a modernom bývaní v dome s vlastnou záhradou? VILA DOMY je výnimočný projekt novostavieb v blízkosti Žiliny, kde získate všetko, po čom Vaše srdce túžilo. Moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia – to všetko tvorí výnimočné bývanie bez kompromisov.

Luxusné rodinné domy, VILA DOMY, sme vytvorili ako pre aktívnych ľudí, ktorí ocenia prvky luxusu, možnosti rekreácie a športového vyžitia, tak aj pre ostatných výnimočných ľudí, ktorí chcú byť v centre celého diania. Obec Rosina nachádzajúca sa len 6 km od okresného mesta Žilina Vám okrem iného zaručí jednoduchý prístup do mesta. Či už potrebujete zájsť na nákup, k lekárovi, zaviesť deti do škôlky alebo školy, všetko je po ruke. Nehovoriac o túžbe ísť nakupovať do obchodného centra, zájsť do kina, alebo na prechádzku s rodinou.

Projekt VILA DOMY definuje nový štandard v bývaní – spojenie tradičného dizajnu s prvkami luxusu, vzdušné priestory, perspektívna lokalita. Filozofiou spoločnosti Constario, s. r. o. a výsledkom celkového návrhu bolo vytvoriť niečo viac ako len rodinný dom – vytvoriť VILA DOM. VILA DOMY tvoria jeden celok v rámci dokonalej harmónie s okolitým prostredím.

Projekt VILA DOMY počíta s výstavbou troch dvojpodlažných rodinných domov o rozlohe od 195 m2 do 250 m2 s označením VILADOM 1, VILADOM 2 a VILADOM 3. Vila domy disponujú vlastným pozemkom v rozlohe od 430 do 480 m2, garážou či parkovacou plochou, ktorá je súčasťou vila domov, terasami alebo loggiou.

Čo sa týka vila domov, VILADOM 1 a VILADOM 2, domy sú identické, na 1. nadzemnom podlaží na nachádza zádverie so spojovacou chodbou, technická miestnosť, toaleta, schodisko a kuchyňa, ktorá je prepojená s obývacou izbou. Z obývacej izby sa dá vyjsť do záhradky v exteriéri, na ktorej sa nachádza terasa a tiež kryté parkovacie miesto. Celé 2. nadzemné podlažie je riešené ako nočná a oddychová časť, ktorá je tvorená spoločnou kúpeľňou, z dvoch izieb, šatníka, pracovne a spálne s výstupom na loggiu.

Pri výstavbe vila domov v projekte VILA DOMY, konkrétne VILADOM 1 a VILA DOM 2 je možný výber podlahy, obkladu a dverí. Pre lepšiu názornosť navštívte sekciu Galéria, v ktorej vizualizácie korešpondujú so štandardom. V prípade, že si od nás štandard nevyberiete, môžete využiť možnosť odpočtu štandardu od kúpnej ceny projektu.

Výnimočným vila domom zo spomínanej trojice je VILADOM 3, ktorý ponúka nadčasovú architektúru, nadštandardné materiály, jedinečné vyhotovenie a spolu s výborným dispozičným riešením vytvára dokonalé bývanie bez kompromisov. Zariadenie rodinného vila domu je zrealizované na mieru, pričom na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza zádverie so spojovacou chodbou, technická miestnosť, toaleta, špajza, schodisko a kuchyňa s jedálňou, ktorá je prepojená s obývacou izbou a veľkou knižnicou. Z obývacej izby sa dá vyjsť do záhradky v exteriéri, na ktorej sa nachádza terasa. Súčasťou tohto podlažia je aj garáž. Celé 2. nadzemné podlažie je riešené ako nočná a oddychová časť, ktorá je tvorená dvomi kúpeľňami, dvomi izbami, šatníkom, pracovňou a spálňou s výstupom na terasu.

Kontaktujte nás

Developer
  • VILADOM, s.r.o., VILADOM 1, s.r.o., VILADOM 2, s.r.o.
  • Veľká Okružná 1309/17
  • 010 01 Žilina
Predajca
  • Constario, s. r. o.
  • Drozdia 2
  • 010 14 Žilina
Ing. Dominika Moravčíková, PhD.
+ 421 948 948 420